Individuální projekt nebo typové řešení?

Individuální projekt je oblek na míru, typové řešení je konfekce. Obojí může být kvalitní i nekvalitní. Kvalitní oblek na míru má ale ještě jeden rozměr – perfektně vám sedí, je prostě krásný a bude vám dlouho sloužit.

V případě typového řešení existují vždy určitá omezení, je ale možné je přijmout a i s kvalitním typovým řešením můžete být spokojeni a může vám vyhovovat. Silným motivem pro typové řešení bývá nižší cena a rovněž kratší doba celého procesu v rámci přípravy a vlastní realizace stavby. Paralela s obleky i zde „sedí“ naprosto přesně. Napadne pak někoho požadovat kvalitní oblek na míru za cenu konfekce?

Dosud jsme nabízeli pouze individuální řešení. Ve snaze rozšířit naše služby, rozhodli jsme se nabídnout i kvalitní typová řešení, kdy však typizované budou části domu a z těchto části bude možné skládat varianty. Chceme, aby i v případě našich typových řešení jste měli možnost podílet se co nejvíce na návrhu vašeho domu a měli okamžitou zpětnou vazbu o ceně vámi zvoleného řešení. (Více v samostatné kapitole na našich stránkách.)

NAHORU