O domě OPTIMAL

Cílem konceptu OPTIMAL je nabídnout možnost střechy nad hlavou především mladým lidem anebo naopak lidem v důchodovém věku, kteří uvažují o klidném bydlení v jednoduchém domku s jednoduchou údržbou a nízkými provozními náklady. Optimal může pomoci rovněž těm, kteří zatím uvažují o svépomocné výstavbě zděného domu. Těm chceme nabídnout možnost stavět podstatně kratší dobu, navíc formou výrazně jednodušší a vhodnější pro svépomocnou výstavbu.

OPTIMAL je jednoduchý koncept domu, který bude dobře sloužit a bude mít velice sympatické provozní náklady.

Zatím představujeme první model typového řešení – přízemní bungalov. Další typová řešení budeme vytvářet už s našimi zájemci a ve spolupráci s nimi. Nebojte se podělit se o vaše názory a představy, jaké máte představy o vašem bydlení.

Konstrukční systém S konstrukčním systémem dřevostavby Two by Four máme více jak dvacetileté přímé zkušenosti a ve světě je tento systém v rámci dřevostaveb stále nejvíce používán a ověřeny stovkami milionů aplikací v těch nejvyspělejších a nejbohatších zemích planety v nejrůznějších klimatických podmínkách po mnoho desetiletí. Ve standardní, či prefabrikované, variantě ho používá drtivá většina současných dodavatelů na našem trhu.

Více:

www.penatus-optimal.cz

Více:

www.penatus-optimal.cz

NAHORU